Zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w Domu Wypoczynkowym "Tatry". Jest to miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Z dala od hałasów i zgiełku miasta spędzisz wczasy w górach. Tatrzańskie szczyty, śpiew ptaków, soczysta zieleń, długie spacery wyznaczonymi szlakami wpłyną korzystnie na Państwa samopoczucie i pozwolą odpocząć od trosk życia codziennego. 

 

Zapraszamy na kilkudniowe pobyty w gronie rodziny, lub przyjaciół. Oferujemy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach. U nas panuje cisza i kameralna atmosfera. Zapewniamy pyszne, domowe wyżywienie.

 

Na terenie DW „Tatry” znajduje się szałas z grillem, boisko oraz niewielki plac zabaw. W razie niepogody można również spędzić czas w świetlicy grając w ping-ponga. Rodzinną atmosferę odnajdą tu zarówno dorośli jak i dzieci. Cisza, spokój, bezpieczeństwo.

DW „Tatry” zlokalizowany jest z dala od ruchliwych ulic, w bezpośredniej bliskości lasu i niedaleko rzeki. Z okien można podziwiać górskie szczyty. U nas odpoczniesz od codziennych problemów a także od zakopiańskiego zgiełku. Nie stój w korkach. Wypoczywaj!

 

Do Zakopanego można dojechać od nas dwiema drogami. Pierwsza to popularna i zazwyczaj zakorkowana „Zakopianka”. Druga to droga przez Murzasichle, dzięki niej można ominąć korki, które w godzinach szczytu regularnie tworzą się na „Zakopiance”.

 

* Rodzinna atmosfera, gościnni gospodarze

* Swojska kuchnia - wiele produktów z okolicznych gospodarstw

* Bezpłatny prywatny parking dla gości

* Bezpłatny dostęp do Internetu (WIFI)

* Bezpośrednia bliskość lasu i rzeki

* Tuż obok regionalna karczma „Tatrzański Bór”

* Łatwy dojazd do Zakopanego z dwóch stron (można ominąć korki na Zakopiance)

* Bliskość Term Podhalańskich oraz wielu innych atrakcji

Dom Wypoczynkowy „TATRY”

 

Małe Ciche Lichajówki 2b

Dom. (18) 20 84 243  

kom. 603 063 834

Dom Wypoczynkowy „TATRY”

Małe Ciche Lichajówki 2b

Dom. (18) 20 84 243  

kom. 603 063 834

DOM WYPOCZYNKOWY TATRY

 

MALOWNICZO POŁOŻONY DOM

 

 

WCZASY DLA KAŻDEGO