DOM WYPOCZYNKOWY TATRY

 

MALOWNICZO POŁOŻONY DOM

 

 

WCZASY DLA KAŻDEGO

 

 

Dom Wypoczynkowy „TATRY”

Małe Ciche Lichajówki 2b

Dom. (18) 20 84 243  

kom. 603 063 834

Dom Wypoczynkowy „TATRY”

 

Małe Ciche Lichajówki 2b

Dom. (18) 20 84 243  

kom. 603 063 834

Jeśli szukacie Państwo miejsca na zorganizowanie pobytu dla swoich podopiecznych to zapraszamy do Domu Wypoczynkowego "Tatry".

Wygodne pokoje i odpowiednie zaplecze techniczne stwarzają komfortowe warunki do wszelkiego rodzaju spotkań i wyzwań a piękno Podhala sprzyja budowaniu pozytywnych relacji. 

DW "Tatry" jest również idealnym miejscem na zorganizowanie każdego rodzaju imprez, warsztatów i zajęć. Znakomitym pomysłem są pikniki, biesiady i imprezy taneczne, organizujemy je na życzenie Gości.

Ośrodek DW „Tatry” jest przystosowany do obsługi grup zorganizowanych. 

W DW "Tatry" dysponujemy 90 miejscami noclegowymi. W budynku znajdują się pomieszczenia takie jak: sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt grający, a ponadto sala ping-pongiem, na terenie posesji znajduje się miejsce na grilla w szałasie,  boisko sportowe, cały teren jest ogrodzony i zamykany.

Posiadamy wszelkie przewidziane prawem dokumenty, które są niezbędne, aby uzyskać zezwolenie Kuratorium Oświaty na organizację wypoczynku kolonijnego.

Bezpieczne otoczenie z dala od ruchu ulicznego

Ogrodzony i zamykany teren ośrodka

Smaczne i zdrowe jedzenie, własna kuchnia

Przestrzenie do gier i zabaw

Aż 90 miejsc noclegowych

Atrakcyjne ceny dla grup zorganizowanych

Opinia Straży Pożarnej - wg wymagań MEN

Posiadamy aktualną pozytywną opinię Państwowej Straży Pożarnej dotyczącą bezpieczeństwa przeciwpożarowego, która wymagana jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej dla obiektów organizujących wypoczynek kolonijny.